sporák na tuhé palivo Prity 1 PM vývod: ľavý

Produkt nemá žiadne parametre.

Na chatu akurát

• Dobre sa na ňom varí, dá sa aj piecť v rúre, má reguláciu teploty, teplomer
    • Celkovo sa pri ňom príjemne trávia dlhé chladnejšie večery
    • Každí vraví, že je pekný
    • Výborný pomer kvalita - cena
    • Táto nevýhoda je pri prvom rozkúrení, že sa sporák začne vypaľovať, a všade je dym a smrad, treba mať len zatvorené dvere a dokorán otvorené okná, dokiaľ sa nevypáli farba, takže nie je to nevýhoda, ale logická vec, ktorá sa udeje pri novej peci, chvíľu to otravuje, ale potom je to už ok

Takže som celkom spokojný. Splnil moje očakávania na 100%. Hoci som mal obavy, že za takú relatívne nízku cenu bude kvalitatívne slabý, vnútorné aj vonkajšie spracovanie je celkom solídne a hlavne funkčné. Netreba zabúdať, že pri prvom, druhom plnom naložení a "rozhycovaní" pece sa začne sporák vypaľovať a že sa bude z neho dymiť z každej strany, treba miestnosť zavrieť a pootvárať všetky okná, aby ste nemali smrad v celom dome či chate. Je to normálne pri novej peci, že sa musí vypáliť, hlavne tá farba. Odporúčam aj potiahnuť to tiahlo k sebe nad rúrou na pečenie, poriadne nahriať rúru a potom otvoriť dvierka, aj tá rúra potrebuje trošku vydymiť. Ale potom je to už všetko v poriadku. Takže ju odporúčam. Hlavne ak vám ju dovezú až domov, ihneď všetko skontrolujte, či niečo nie je zničené, je dobré mať pri sebe nejakého odborníka na pece. Nám prišla absolútne v poriadku. Odporúčam dokúpiť krbový ventilátor a postaviť ho na okraj, aby fúkal cez varnú platňu. Na to, aký je ten sporák maličký, dokáže urobiť fakt veľký "hic".

• Vďaka vám viem že osobný odber je na nezaplatenie

Títo ľudia nevedia nič o výrobe a funkčnosti sparheta! A o odbornosti ich zamestnancov strašne pochybujem! S kuchára spraviť Zámočníka (obrazne myslené)?! Cigánska robota ja na ich mieste by som zrušil celý obchod a venoval sa činnosti ktorú ovládam a aspoň by sa nezaplavoval trh takýmto podradnými výrobkami! Kam tento svet speje všade nás chcú len obrať o peniaze na ktoré sa ťažko robí ,niektorí zo Slovenska si musia od úst odtrhnúť aby si mohli dovoliť kúpiť sparhet či niečo podobné. A za to dostane takýto Hnoj ktorý bol nedokončený som strávil 20 hodín opravovaním chýb a kvalitou či už plechu,farby, zvárania,funkčnosti či už presnosti sa tu nedá ani len hovoriť . Je to ŠMEJD a takéto podradne firmy kazia len trh berú prácu kvalitným a zodpovedným majstrom ! Zamyslite sa nad sebou a nemajte vidinu peňazí trpia tým len a len ľudia ktorí nemajú peniaze na rozhadzovanie !!!

Produkt nemá žiadne parametre.

Výkon 10 kW

Š-20 x H-35 x V-28 cm

Rozmery rúry na pečenie

Š-35 x H-38 x V-20 cm

Hmotnosť 76 kg

Praktický a výkonný sporák. Ľavostranné prevedenie. Má plnohodnotnú rúru s teplomerom a liatinovú varnú platňu. Ohnisko je vyložené šamotovými doskami, súčasťou je liatinový rošt. Prívod primárneho vzduchu je regulovateľný cez popolník. Materiál: 3+4 mm plech, samovypalovacia čierna farba.

Sporák je vybavený dymovou klapkou

Na chatu akurát

• Každí vraví, že je pekný
    • Výborný pomer kvalita - cena

• Vďaka vám viem že osobný odber je na nezaplatenie

• , zakúpené v www.lacne-kachle.sk

Super piecka funkcna a zaroven pritty