Sporák na tuhé palivo Wamsler Tea

39 cm
Hĺbka
48 cm

• , zakúpené v Svetkotlov.sk

• má výbornú výhrevnosť, je šikovný, skladný, oplatí sa a vyzerá super, dokonca nám ho aj závideli.
    • páčil sa nám, cenovo dostupný, nezaberie miesto
    • zatváranie horných dvierok je nepraktické, ale čo nám najviac vadí je fakt, že rúčka na zatváranie dvierok nie je odolná voči teplu. Musíme zatvárať rukavicou.
    • Dvierka na rúru neostávajú pootvorené podľa potreby, silná pružina, ale poradili sme si.

produkt nás oslovil cenou, vyzážou a parametrami, ktoré nám vyhovovali, čo sa ja ukázalo.
    odporúčam každému
    výrobca by mal pouvažovať o zmene systému zatvárania a odizolovať vrchnú rúčku voči teplu

60 kg
Výška
39 cm
Hĺbka
48 cm

WAMSLER je tradičným európskym výrobcom kachlí a sporákov na pevné palivo. Výrobné továrne v Maďarsku a filiálkou v Nemecku spoločnosť úspešne skombinovala tradičné hodnoty s inovatívnou najmodernejšou technológiou a prísnou kontrolou kvality sa stala jedným z popredných výrobcov kachlí a sporákov na pevné palivo v Európe.

TEA - smaltovaný sporák na tuhé palivo v bielom farebnom prevedení.

Technické parametre TEA:

Prevedenie/farba ľavé-pravé/biela